Witamy na stronie Stowarzyszenia

Serdecznie witamy gości na naszej nowej stronie internetowej.

To jest strona Stowarzyszenia „Akademia Życia Rodzinnego”, którego celem jest popularyzacja wiedzy o rodzinie, pomoc w nabywaniu umiejętności w rozwiązywania problemów, w załatwianiu spraw i w zarządzaniu rodziną. A wszystko po to, aby podnieść jakość życia, pomnożyć ilość radości w nim.

Mamy ambicję bycia pomocnikiem rzetelnym, kompetentnym, twórczym i odpowiedzialnym.
Kochamy wiedzę i rodzinę co w odniesieniu do rodziny nie zawsze jest łatwe.
W sprawie wiedzy spotykamy się w każdy II czwartek miesiąca w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo w godz od 18.00 do 20.00, tematy są ogłaszane na stronie Urzędu Miasta, na Facebooku, a od teraz także i tu na naszej stronie.

Oferta jest dla każdego kto chce dokonać pozytywnej zmiany dla siebie i swojej rodziny. Nie dajemy ryby, a wędkę. Jak ktoś użyje wędki – takie otrzyma rezultaty. Udział jest bezpłatny.
Na stronie będziemy zamieszczali aktualności z działań stowarzyszenia, ciekawe pomysły, nowości dotyczące rodziny. Zapraszamy zainteresowanych do współpracy.

Odwiedzajcie nas często, aby być poniformowanym o kolejnych warsztatach organizowanych przez Stowarzyszenie Akademia Życia Rodzinnego.